v naší nabídce se nacházejí také řídicí systémy typové řady DVP od firmy Delta Electronics. Je to už druhá generace této typové řady. K dispozici je široký sortiment procesorových modulů, digitálních i analogových rozšiřujících modulů a komunikačních modulů.

Všechny PLC této typové řady mají čas provedení jedné instrukce 0,54 us. Umožňují připojení široké škály rozšiřujících modulů jak digitálních, tak i analogových a komunikačních rozhraní (CAN open, Ethernet, Profibus, DeviceNet ...). Maximální připojitelný počet digitálních rozšiřujících modulů je 14. Analogových modulů je možné připojit maximálně 8.

Vývojové prostředí pro PLC Delta Electronics je volně přístupné na naší internetové stránce. Programování je možné v liniových diagramech, blokových sekvencích nebo programovacím jazyce AWL. Na programování doporučujeme použít software ISP Soft, který je konstruován podle zásad IEC normy.

Kromě toho pro jednoduché aplikace nabízíme programovatelná relé iSmart, která jsou z produkce firmy IMO Precision Control. Vývojové prostředí na programování logických relé si také můžete bezplatně stáhnout z naší internetové stránky.

Rádi Vám pomůžeme při výběru toho nejvhodnějšího řízení pro váš stroj, nebo linku.

poslať požiadavku

Kontaktujte nás pre pomoc alebo pošlite Váš dopyt

název
Email
Te. Kontakt
Vaša správa