Dotykové obrazovky DOP-W

jsou dotykové obrazovky od firmy Delta Electronics ve velikostech 10,4´, 12´ a 15 ´, které jsou osazeny v robustním hliníkovém pouzdře. Jsou řízeny nejnovějším procesorem Cortex-A8 pracujícím na frekvenci až 1 GHz. Dotyková obrazovka DOP-W, to je vysoký výkon s rychlou odezvou, úžasný jas a kontrast obrazu.

Její hliníkové pouzdro s certifikátem CE ji důkladně ochrání před vibracemi a měnícími se teplotami prostředí, ve kterém pracuje. Z čelní strany má krytí IP65, což umožňuje její použití i ve velmi náročném prostředí.

Zabudované stereofonní reproduktory rozšiřují možnosti jejího použití.

Konstrukce obrazovek DOP-W je předurčuje k použití v široké škále těch nejnáročnejších aplikací v průmyslu.

DOP-W127B

Napájení 24 V DC
Velikost obrazovky 12,1´´
Komunikační rozhraní RS232, RS485, Ethernet
Poměr obrazovky 4:3
SD karta yes
Cena bez DPH : 1419,00 €
Dotykové obrazovky neboli panely operátora DOP-W jsou moderní a techycky nabitý produkt. Obsahují vestavěný reproduktor. Podpora přehrávání videa, vzdálená správa a monitoring a jiné funkce! Vývojové prostředí zdarma!

DOP-W157B

Napájení 24 V DC
Velikost obrazovky 15´´
Komunikační rozhraní RS232, RS485, Ethernet
Poměr obrazovky 4:3
SD karta yes
Cena bez DPH : 1669,00 €
Dotykové obrazovky série DOP-W nabízejí jasné displeje s vysokým rozlišením o úhlopříčce 10,4 až 15 palců. Jsou vybaveny procesorem s frekvencí 1GHz. V přední části panelu je umístěn reproduktor který stejně jako zbytek přední části HMI nabízí krytí až IP65. Standardní výbavou jsou 2 COM porty, 2 ethernetové rozhraní, podpora SD karty a 3 USB klienti.
poslať požiadavku

Kontaktujte nás pre pomoc alebo pošlite Váš dopyt

název
Email
Te. Kontakt
Vaša správa