Vítáme Vás na stránce naší firmy Modesto s.r.o., která vznikla počátkem roku 2010 jako rodinná firma. Stejně přistupujeme ik našim zákazníkům. Snažíme se budovat dlouhodobou spolupráci na bázi přátelských vztahů.

Pokrýváme především slovenský a český trh. Zabýváme se prodejem motorů, převodovek, rozvodovek, frekvenčních měničů, ale prodáváme i zdroje, snímače, relé, panelmetre, řídící systémy, dotykové obrazovky ...

Spolupracujeme s renomovanými zahraničními firmami jako jsou např. ITS z Rakouska, Carlo Gavazzi, trámec, Seipee z Itálie a IMO Precision Control z Velké Británie. Sledujeme nejnovější trendy a našim zákazníkům přinášíme jen prvotřídní produkty světových dodavatelů, vyrobené nejmodernějšími technologiemi na základě nejnovějších poznatků vědy a techniky.

Naše firma nabízí nejen komponenty, ale víme také poradit a pomoci při návrhu a instalaci Vašich zařízení. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti průmyslové automatizace a jsme schopni dodat na klíč řízení pro Váš stroj nebo výrobní linku.

Existujeme sice v dnešní podobě pouze od roku 2010, ale v oblasti řízení, průmyslové automatizace a řízených pohonů máme více než 25-leté zkušenosti.

My techniku ​​nejen prodáváme, ale jí i rozumíme, proto jsme Vám vždy ochotni a schopni rychle poradit a najít pro Vás vhodné a optimální řešení.

Neváhejte a kontaktujte nás, rádi odpovíme na každou Vaši otázku!

poslať požiadavku

Kontaktujte nás pre pomoc alebo pošlite Váš dopyt

název
Email
Te. Kontakt
Vaša správa